Start management pana Joi 2 Iulie ora 20:00 !

Data de inscriere : 27/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Regulament Pasion For Fifa Empty
MesajSubiect: Regulament Pasion For Fifa   Regulament Pasion For Fifa EmptySam Iun 27, 2009 6:36 am

-Infrangere: 0 pct
3.In cazul intreruperii meciului din cauza unei conexiuni slabe,veti relua meciul si veti juca restul de timp ce a ramas din minutul intreruperii pana in minutul 90 al partidei,scorul considerandu-se cel ce era inainte de a se intrerupe.
4.La sfarsitul meciului cine apasa ALT+TAB sau butonul WINDOWS si iese,adversarului aparandu-i pe ecran: 'Connection Lost' va fi doar avertizat la primele 2 abateri,apoi la a 3a invins la masa verde sau chiar exclus din campionat.
5.Nu Aveti voie Q+W!!!Cine foloseste va fi avertizat iar la a doua abatere va fi exclus din campionat !